Rated 5 out of 5
30 czerwca 2013

Wszystko OK. Zamowilem klona Drummondi, Globosum oraz Deba Blotnego Green Dwarf. Rosna ladnie:)

Bartek
Rated 1 out of 5
29 czerwca 2013

Nie wiem, czy sklep umieści tę opinię. jestem bardzo rozczarowana jakościa roslin i stanem, w jakim do mnie dotarły! Rosliny nie zostały kompletnie zabezpieczone i dlatego, kiedy otworzyłam paczkę zobaczyłam ziemię, liście, doniczki i błoto – wszystko pomieszane ze sobą! Paczke odbierał mój Tata, gdybym ja była na jego miejscu – nie przyjęłabym jej. Oprócz tego same sadzonki bardzo małe, ledwo żywe – zwłaszcza żurawka. Fatalne zamówienie, bardzo żałuję, że tutaj coś kupiłam. Równoczesne zakupy w dwóch innych sklepach pokazały mi, że można inaczej – rośliny otrzymałam zabezpieczone przed wysypywaniem się ziemi, dorodne. W dodatku nie musiałam płacić za przesyłkę! Ostatni raz jestem w tym sklepie i przyznam, że napiszę jeszcze na forach, żeby klienci uważali. Przykro mi.

katos
Rated 5 out of 5
28 czerwca 2013

Zamówienie zrealizowane wzorcowo.Kontakt telefoniczny bezproblemowy z sympatyczną Panią właściciel.Towar pierwsza klasa.Jestem przekonany że zostanę stałym klientem tego sklepu.Do najwyższej oceny dodać należy plus.

Piotr Czarnecki
Rated 5 out of 5
28 czerwca 2013

Witam, płomyki przed chwilką przyjechały – są przepiękne, tak dużych roślinek naprawdę nie spodziewałam się.Dziękuję bardzo , również za szybką realizację zamówienia. pozdrawiam serdecznie

Justyna M.
Rated 5 out of 5
26 czerwca 2013

Bardzo dziękuję za błyskawiczną dostawę. Cisy przeszły moje oczekiwania. Są super. To drugi zakup w Waszym sklepie – całkowicie udany tak jak poprzedni. Z pewnością odwiedzę Was jeszcze wiele razy, Pozdrawiam, Kasia.

Kasia