Rated 4 out of 5
9 maja 2013

Co do szkółki i sklepu internetowego nie mam zastrzeżeń. Rośliny zabezpieczone i zapewne piękne w dniu wysyłki. Niestety zawaliła firma kurierska! Sklep przesyłkę nadał rano ok. godz 9.00 dnia 7 maja/ i tu niestety zaczynają się schody!/. Po 8 godzinach z kawałkiem! przesyłka została wprowadzona na magazyn nadający i w tym magazynie przewalana z miejsca na miejsce przeleżała do ranka 9 maja kiedy to została dopiero wprowadzona do rejestru magazynu doręczającego. W magazynie doręczającym poszło już o wiele sprawniej bo w 3-4 godziny wydano kurierowi /godz. 9.00-10.00/, kurier zawitał do mnie po godz 18.00 i nie mam tu pretensji do kuriera – kierowcy zziajanego i zmęczonego., który starał się dostarczyć przesyłkę najszybciej i najlepiej. W/g mnie SPARTACZYŁ magazyn nadawczy …/zbyt długo przetrzymał , przekładał z miejsca na miejsce /do tego wysokie temperatury wczoraj i dziś/ – skutki: -surmia szczepiona – z trzech gałązek jedna uległa złamaniu przy samym szczepie! -robinia 3 gałązki złamane – klon i buk – listki ugotowane – karagana „jako tako”, jedynie pięciorniki nieźle się trzymają. Z 8 zamówionych roślin 3 są OK. Opłata dostawy jest dość wysoka , spodziewałam się lepszej opieki nad roślinkami. Dlatego też proponuję innym klientom by kwotę dostawy przeznaczyli na zatankowanie własnego samochodu i udali się sami do szkółki.radom

renata Matusiak
Rated 5 out of 5
2 maja 2013

Bardzo rzetelna obsługa. Mimo poważnych problemów z przesyłkami, jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia do klienta. Rośliny bardzo ładne i dobrze ukorzenione. Polecam ten sklep, naprawdę warto.

Tadeusz Marciniak
Rated 5 out of 5
26 kwietnia 2013

Zamówione złotokapy otrzymałam bardzo szybko , dobrze zapakowane, bez żadnego zbędnego dzwonienia i mailowania. Wysoko oceniam usługę.

Bernardka
Rated 5 out of 5
22 kwietnia 2013

Rośliny bardzo ładne.Transport zniosły dobrze. Przesyłka załatwiona szybko i sprawnie. Na pewno będę jeszcze kupować w Waszym sklepie.

Gabi
Rated 5 out of 5
18 kwietnia 2013

witam. roslinki dotarły. bardzo dziekuję za udaną transakcję. pozdrawiam 🙂

Olga